Reklamní agentura - Praha

WWW stránky,
které plní cíle svých majitelů

Vytváříme profesionální www stránky s možností využití nejnovějších technologií, přístupností i použitelností pro návštěvníky. Samozřejmostí je dlouhodobá spolupráce a neustálé zdokonalování našich služeb. Pokud již nějaké stránky máte, a nejste s nimi spokojeni, navrhneme Vám řešení pro jejich přepracování, tak aby vyhovovaly a plnily svůj účel.

Služby - webdesign tvorba www stránek

Webové stránky — vytváříme zákazníkovi přímo na míru potřebám a požadavkům. Samozřejmostí je již v dnešní době i redakční systém pro úpravu obsahu.

Redesign modernizace stávajících stránek — máte zastaralé www stránky, které již neplní svůj účel a nepřináší požadované výsledky? Máte pocit, že web je horší než u konkurence? Neváhejte a kontaktujte nás navrhneme nové řešení Vaší prezentace včetně cenové rozvahy.

Údržba webových stránek — naše práce nekončí vytvořením www stránek, internet je „živé” medium, a tak je i Vaše stránky nutné udržovat aktuální.

www stránky -  internetové stránky

Vytvoříme Vám kvalitní www stránky s moderním designem, přizpůsobené Vašim potřebám.  Hlavní důraz klademe na funkčnost celé internetové prezentace, to vše za cenově výhodných podmínek.

internetový obchod - e-shop na míru

Internetový obchod z naší dílny se vyznačuje intuitivním ovládáním jak z pohledu zákazníka tak i administrátora. Samozřejmostí jsou editační nástroje pro kompletní správu obsahu celého e-shopu.

reklamní předměty e-shop

Nabízíme Vám reklamní předměty z našeho internetového obchodu. Nabídka reklamních předmětů je široká a jistě si vyberete. Vstup do internetového obchodu >>

www stránky - rezervační systém pro hotel

Elegantní www stránky s online rezervačním systémem pro 5 hvězdičkový hotel na Kampě, se zaměřením zejména pro zahraniční klientelu.

internetové stránky pro realitní kancelář

Internetová nabídka realit pro pražskou realitní kancelář. Internetové stránky s aplikací pro import dat z realitního softwaru.

redakční systém pro jazykovou školu

Internetové stránky pro jazykovou školu v centru Prahy s příjemným designem a online rozřazovacím testem.

internetový obchod © 2009 | všechna práva vyhrazena | Přihlásit